Efektywne rozwiązania w zakresie transportu Twoich towarów na terenie całej Europy, w zakresie importu, eksportu, ładunków drobnicowych, ładunków specjalnych, towarów niebezpiecznych i dystrybucji. Posiadamy biura w całej Europie, w Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Litwie, Łotwie, Holandii, Wielkiej Brytanii, Włoszech i Turcji. Współpracujemy też z dobrze rozwiniętą siecią agentów.

Z nami masz pewność, że Twoje potrzeby logistyczne w Europie są obsługiwane kompleksowo i z pełnym zaangażowaniem. Odkryj potencjał naszych usług transportowych, dostosowanych do zróżnicowanych wymagań rynku europejskiego.

 

Transport międzynarodowy w Europie

Nasze kompleksowe usługi transportu międzynarodowego w Europie mają na celu zaspokojenie różnorodnych potrzeb naszych klientów, oferując niezawodność, wydajność i efektywność. Europa posiada dobrze rozwiniętą sieć dróg i autostrad, dlatego w dużej mierze wykorzystujemy transport drogowy na kontynencie, a także pomiędzy stałym lądem a np. Wielką Brytanią, czy Skandynawią. Od lat rozwijamy również własne rozwiązania żeglugi bliskiego zasięgu, czyli morski transport kontenerowy. Dążymy również do przenoszenia transportu z dróg właśnie na morze, a także kolej. To pozwala na obniżenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery w transporcie.

Oferujemy następujące rozwiązania transportowe w Europie:

Szerokie możliwości transportu w Europie

Europa jest znana z rozwiniętej infrastruktury transportowej, obejmującej drogi, koleje, porty morskie i lotniska. Te różne gałęzie transportu są zintegrowane w kompleksowe sieci i huby logistyczne. To ułatwia optymalizowanie łańcuchów dostaw od producenta po użytkownika końcowego. W ColliCare budujemy je w taki sposób, aby przedstawić klientowi najkorzystniejsze rozwiązanie pod kątem kosztów transportu, czasu dostawy, czy też emisji zanieczyszczeń.

Nasze wybrane rozwiązania logistyczne w Europie:

  • Transport ładunków drobnicowych LTL i całopojazdowych FTL w systemie door-to-door
  • Morski transport kontenerowy LCL, FCL
  • Usługi magazynowania
  • Cross docking, konsolidacja ładunków
  • Transport dedykowany - bez przeładunków
  • Transport ładunków specjalnych i ponadnormatywnych
  • Transport w kontrolowanej temperaturze
  • Odprawy celne importowe i eksportowe
 

Poszukujesz transportu w Europie? Skontaktuj się z naszym zespołem.

 
Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Joanna Chmielińska

Joanna Chmielińska

Sales Representative