Transport morski to znaczenie bardziej ekologiczna forma transportu towarów na długie dystanse, zwłaszcza w porównaniu z tradycyjnym transportem drogowym. W ColliCare dysponujemy rozwiązaniami transportowymi i logistycznymi short sea i dbamy o to, aby Twoje towary były dystrybuowane w systemie door to door w całej Europie. Oferujemy transport morski bliskiego zasięgu w obrębie m.in. Polski, Litwy, Norwegii, Holandii i Wielkiej Brytanii.

 

Oferta żeglugi bliskiego zasięgu

Oferujemy szeroki wybór rozwiązań transportowych w ramach żeglugi bliskiego zasięgu, które zapewniają szybki i niezawodny transport morski w Europie. Nasza kompleksowa oferta logistyczna obejmuje różnorodne usługi, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dzięki współpracy z renomowanymi przewoźnikami morskim gwarantujemy terminową dostawę i optymalne koszty transportu.

W ColliCare jesteśmy liderem w dziedzinie morskiego transportu kontenerowego. W Europie oferujemy naszym klientom wysoką jakość usług i kompleksowe rozwiązania logistyczne:

  • ładunki całokontenerowe (FCL),

  • ładunki drobnicowe (LCL),

  • konsolidacja,

  • dostawy door-to-door,

  • odprawy celne.

Połączenia short sea

W ColliCare posiadamy szeroką sieć połączeń short sea, umożliwiającą sprawną dystrybucję towarów na terenie Europy. Nasza oferta obejmuje różnorodne trasy żeglugowe, które umożliwiają przewóz towarów zarówno na Morzu Bałtyckim, jak i Morzu Północnym. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży transportowej jesteśmy w stanie zaoferować nie tylko standardowe trasy, ale również niestandardowe rozwiązania i usługi transportu multimodalnego, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

short_sea_map_new_pl_3.png

Dzięki współpracy z nami zyskujesz dostęp do siatki połączeń short sea pomiędzy Kłajpedą, Gdynią, Oslo, Moerdijk oraz dwoma portami w Wielkiej Brytanii: Immingham, oraz London Thamesport. Oferujemy morski transport kontenerowy dla krajów bałtyckich, Skandynawii, Wielkiej Brytanii. Dostarczamy ładunki kontenerowe również na Półwysep Iberyjski.

Więcej korzyści przy wyborze frachtu morskiego

  • ogólnie niższe koszty frachtu

  • niższe opłaty i podatki

  • przewidywalne czasy wyjazdów i dostaw

  • mniejszy wpływ na środowisko w porównaniu z konwencjonalnym transportem drogowym

  • zrównoważony rozwój - niższa emisja CO2 w transporcie.

W przypadku jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży

 
Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Joanna Chmielińska

Joanna Chmielińska

Sales Representative