Flag Denmark

W Danii jesteśmy reprezentowani przez własne biuro w Kopenhadze i wysoce profesjonalną kadrę z długim doświadczeniem w branży logistycznej. Oferujemy rozwiązania transportowe w zakresie transportu morskiego, drogowego, lotniczego i kolejowego z i do reszty Europy.

Dania posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę transportową, która obejmuje sieć dróg, portów morskich, lotnisk i kolei. Razem z naszym biurem, na przedmieściach Kopenhagi, oferujemy rozwiązania logistyczne w zakresie:

  • Transportu drogowego
  • Transportu morskiego
  • Transportu lotniczego
  • Transportu kolejowego
  • Odpraw celnych
Denmark Europe Map

 

Transport drogowy do i z Danii

Transport drogowy do i z Danii jest jedną z najważniejszych gałęzi logistyki w tym kraju. Dania jest ważnym krajem tranzytowym dla towarów poruszających się między krajami skandynawskimi, Europą Środkową i Europą Północną. Oferujemy transport drogowy międzynarodowy, jak i krajowy w Danii. Dostarczamy zarówno ładunki drobnicowe, jak i całopojazdowe. Jesteśmy obecni na tym rynku od lat. Jesteśmy partnerem, na którego możesz polegać w zarządzaniu Twoim łańcuchem dostaw.

Transport ładunków drobnicowych LTL do i z Danii

Oferujemy usługi transportu drobnicowego LTL do i z Danii dla klientów, którzy wysyłają niewielkie ładunki, np. na paletach. Obsługujemy przesyłki drobnicowe międzynarodowe do i z Danii, a także dostarczamy ładunki na rynku krajowym. Nasza flota pojazdów jest zróżnicowana, co pozwala nam obsługiwać różnorodne ładunki, zapewniając terminowe dostawy.

Transport całopojazdowy FTL - Dania

Czy potrzebujesz dedykowanego transportu dla większych przesyłek do lub z Danii? Sprawdź nasze rozwiązania w zakresie transportu całopojazdowego (FTL) do i z Danii. Przewozimy zarówno ładunki międzynarodowe, jak i krajowe, w systemie door-to-door.

Dania - transport lotniczy i przesyłki ekspresowe

Jeśli w przypadku Twojego ładunku do Danii szczególnie liczy się czas, wybierz fracht lotniczy z ekspresową dostawą. Nasz Duński oddział posiada akredytację Międzynarodowego Stowarzyszenia Transportu Powietrznego (IATA)

Akredytacja IATA jest uznaniem dla firmy logistycznej, której usługi są zgodne z najwyższymi standardami branżowymi. Dzięki akredytacji możemy również korzystać z preferencyjnych stawek i warunków oferowanych przez linie lotnicze i takie oferować naszym klientom.

 

Mapa kodów pocztowych - Dania

mapa kodów pocztowych Dania
 

Ceny transportu do i z Danii

Jeśli szukasz sprawdzonego partnera do obsługi swojego łańcucha dostaw i chcesz poznać aktualne stawki za transport do lub z Danii, napisz do nas. Nasz zespół odpowie na wszelkie pytania.

 
Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Joanna Chmielińska

Joanna Chmielińska

Sales Representative