ColliCare Logistics jest innowacyjnym dostawcą wszystkich usług logistycznych w zakresie frachtu morskiego, transportu drogowego, lotniczego, kolejowego, logistyki zewnętrznej i dystrybucji.

Naszym celem jest poprawa konkurencyjności Twojej firmy poprzez kompleksowe rozwiązania logistyczne w przepływie towarów od producenta do użytkownika końcowego. Naszymi klientami są importerzy, eksporterzy oraz przemysł, potrzebujący usług logistycznych, zwłaszcza w Skandynawii, Europie i Azji.

Nasi pracownicy są najważniejszą siłą ColliCare. Posiadają duże doświadczenie we wszystkich częściach łańcucha logistycznego. Są mistrzami w znajdowaniu inteligentnych rozwiązań dla klientów.

Nasza siedziba znajduje się w Norwegii, posiadamy własne biura w Szwecji, Danii, Finlandii, Holandii, Litwie, Włoszech, Turcji, w Polsce, a także w Chinach i Indiach. Za pośrednictwem sieci agentów oferujemy nasze usługi logistyczne w różnych częściach świata.

 

Koncepcja biznesowa

Poprzez lokalną obecność ColliCare będzie rozwijać i oferować nowe, rentowne, globalne rozwiązania łańcucha dostaw – od producentów po odbiorców końcowych.

ColliCare będzie zaangażowanym, kreatywnym i międzynarodowym dostawcą usług w zakresie frachtu morskiego, spedycji, transportu i magazynowania. Dzięki silnemu wzrostowi będziemy dla naszych pracowników miejscem pracy pełnym wyzwań.

Skupiamy się na osobistym kontakcie i obserwacji naszych klientów, dlatego polegamy na proaktywnym monitorowaniu dostaw i zdefiniowanych potrzebach.

 

Wizja

Naszą wizją jest zwiększenie konkurencyjności naszych klientów poprzez innowacyjne i zintegrowane usługi logistyczne o wysokiej jakości i elastyczności.

 

Nasze wartości

Poczucie humoru – Baw się dobrze w pracy

Rzetelność – Można na Tobie polegać

Szacunek – Zawsze okazuj szacunek

Błyskotliwość – Bądź sprytniejszy od konkurencji

 

Naszą mantrą jest bycie lepszym partnerem logistycznym dzięki analizie potrzeb, dostosowywaniu produktów, ciągłemu zapewnianiu najwyższej jakości i monitorowaniu wymagań naszych klientów.

Nasze zaangażowanie w pracę z klientem i kompetencje sprawiają, że jesteśmy wyjątkową firmą usługową.

Pracownicy ColliCare Logistics są naszą największą siłąJesteśmy dumni z naszej kadry, która posiada bogate doświadczenie i wysokie kompetencje.

Obsługa klienta – dzięki wiedzy i doświadczeniu w zakresie relacji z klientem chcemy wyróżnić się osobistą obsługą na najwyższym poziomie.