ColliCare Logistics jest innowacyjnym dostawcą wszystkich usług logistycznych w zakresie frachtu morskiego, transportu drogowego, lotniczego, kolejowego, logistyki zewnętrznej i dystrybucji.

Naszym celem jest poprawa konkurencyjności Twojej firmy poprzez kompleksowe rozwiązania logistyczne w przepływie towarów od producenta do użytkownika końcowego. Naszymi klientami są importerzy, eksporterzy oraz przemysł, potrzebujący usług logistycznych, zwłaszcza w Skandynawii, Europie i Azji.

Nasi pracownicy są najważniejszą siłą ColliCare. Posiadają duże doświadczenie we wszystkich częściach łańcucha logistycznego. Są mistrzami w znajdowaniu inteligentnych rozwiązań dla klientów.

Nasza siedziba znajduje się w Norwegii, posiadamy własne biura w Szwecji, Danii, Finlandii, Holandii, Litwie, Włoszech, Turcji, w Polsce, a także w Chinach i Indiach. Za pośrednictwem sieci agentów oferujemy nasze usługi logistyczne w różnych częściach świata.

 

Koncepcja biznesowa

Poprzez lokalną obecność ColliCare będzie rozwijać i oferować nowe, rentowne, globalne rozwiązania łańcucha dostaw – od producentów po odbiorców końcowych.

ColliCare będzie zaangażowanym, kreatywnym i międzynarodowym dostawcą usług w zakresie frachtu morskiego, spedycji, transportu i magazynowania. Dzięki silnemu wzrostowi będziemy dla naszych pracowników miejscem pracy pełnym wyzwań.

Skupiamy się na osobistym kontakcie i obserwacji naszych klientów, dlatego polegamy na proaktywnym monitorowaniu dostaw i zdefiniowanych potrzebach.

 

Wizja

Naszą wizją jest zwiększenie konkurencyjności naszych klientów poprzez innowacyjne i zintegrowane usługi logistyczne o wysokiej jakości i elastyczności.

 

Nasze wartości

Poczucie humoru – Baw się dobrze w pracy

Rzetelność – Można na Tobie polegać

Szacunek – Zawsze okazuj szacunek

Błyskotliwość – Bądź sprytniejszy od konkurencji

 

Naszą mantrą jest bycie lepszym partnerem logistycznym dzięki analizie potrzeb, dostosowywaniu produktów, ciągłemu zapewnianiu najwyższej jakości i monitorowaniu wymagań naszych klientów.

Nasze zaangażowanie w pracę z klientem i kompetencje sprawiają, że jesteśmy wyjątkową firmą usługową.

Pracownicy ColliCare Logistics są naszą największą siłąJesteśmy dumni z naszej kadry, która posiada bogate doświadczenie i wysokie kompetencje.

Obsługa klienta – dzięki wiedzy i doświadczeniu w zakresie relacji z klientem chcemy wyróżnić się osobistą obsługą na najwyższym poziomie.

 

Rozwiązania logistyczne ColliCare

Green

Mniejszy wpływ na środowisko

Express

Gdy czas ma znaczenie

Standard

Doskonała elastyczność

Porównaj rozwiązania

Nie wiesz, jaką ofertę wybrać? Porównamy dla Ciebie nasze rozwiązania logistyczne, abyś mógł zdecydować, które jest najlepsze dla Twojego biznesu.