Pomożemy Ci zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy dzięki inteligentnym usługom logistycznym i bardziej ekologicznym rozwiązaniom - tworzymy przyjazne dla środowiska alternatywy transportowe.

Naszym atutem jest szeroka wiedza logistyczna wynikająca z międzynarodowego doświadczenia, dbałość o ekologię i zaangażowani ludzie - chcemy zapewnić najlepszą obsługę klienta na rynku.

Jesteśmy elastyczni

Elastyczność jest kluczem do sprawnego działania. Ponieważ nie ma dwóch takich samych klientów, nie chcemy oferować standardowych rozwiązań logistycznych, które będą odpowiadać wszystkim. Dostosowujemy się do potrzeb klienta i nie oczekujemy, że Ty dostosujesz się do nas.

Lubimy wyzwania

Lubimy wyzwania i ciekawe projekty, a naszym celem jest zawsze doskonalenie procesów logistycznych naszych klientów. Tworzymy kompletne rozwiązania logistyczne, ale optymalizujemy też istniejące.

Kontakt osobisty

Kiedy doradzamy naszym klientom zawsze opieramy nasze rekomendacje na wiedzy, statystykach, trendach i zmianach rynkowych. Niezwykle ważnym elementem współpracy z nami jest bezpośredni, osobisty kontakt, dzięki czemu jeszcze lepiej poznajemy potrzeby i wyzwania logistyczne stojące przed naszymi kontrahentami.

Wyjątkowa obsługa klienta

Dzwoniąc do nas zawsze będziesz mógł z kimś porozmawiać. Nie napotkasz dżungli naciśnięć klawiszy i wiadomości odczytywanych maszynowo. Jesteśmy z tego dumni. Zależy nam na osobistym kontakcie, aby pomóc naszym klientom w najlepszy możliwy sposób. Naszym celem jest zapewnienie najkrótszego czasu reakcji w odpowiedzi na każdą formę kontaktu z nami.

Zmiany w branży transportowej

Świat nieustannie się zmienia, co oznacza, że najlepsze rozwiązanie dzisiaj może nie być najlepsze jutro. Zmiana niesie ze sobą nowe wyzwania, ale i możliwości.

Korzyści z współpracy z ColliCare:

  • oszczędność czasu, który możesz przeznaczyć na rozwój Twojej firmy

  • dostęp do portalu „eCare” z funkcjami śledzenia i raportowania

  • dostęp do zautomatyzowanych operacji magazynowych - większa wydajność i elastyczność
  • dostęp do specjalistycznej wiedzy we wszystkich częściach łańcucha logistycznego
  • otrzymujesz elastyczne rozwiązanie logistyczne dostosowane do Twoich potrzeb
  • dostęp do obliczeń i raportowania emisji (GHG), dzięki czemu możesz wybierać rozwiązania bardziej przyjazne dla środowiska

Nasza wizja

Naszą wizją jest zwiększenie konkurencyjności naszych klientów poprzez innowacyjne i zintegrowane usługi logistyczne o wysokiej jakości i elastyczności.

 
Knut Sollund

Knut Sollund

CEO – Chief Executive Officer

Great, you have added a form part to the page template!

But we can not find any form. Have you created one and added it to the part?

For documentation on how to use the form, visit the project home page

Good luck!