germany-flag

Międzynarodowy transport do i z Niemiec odbywa się na różne sposoby, uwzględniając zarówno transport drogowy, lotniczy, morski, jak i kolejowy. Niemcy są jednym z głównych punktów logistycznych w Europie, posiadając rozbudowaną sieć dróg, portów morskich, lotnisk oraz siatkę krajowych i europejskich połączeń kolejowych. To największa gospodarka starego kontynentu i znaczący partner handlowy polskich producentów, eksporterów i importerów.

Zapeniamy kompleksowe wsparcie logistyczne i sprawną obsługę ładunków do i z Niemiec. Współpracując z nami, możesz liczyć na profesjonalną obsługę, elastyczne podejście i terminowe dostawy. Oferujemy różne rodzaje transportu do Niemiec, a także z Niemiec do Polski i innych krajów:

  • Transport drogowy
  • Transport kolejowy
  • Transport morski
  • Transport lotniczy
  • Obsługa celna
Map of Germany

Transport Polska-Niemcy

Nasza oferta transportu pomiędzy Polską i Niemcami obejmuje szeroki zakres usług logistycznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Bez względu na to, czy potrzebujesz szybkiego transportu drogowego, efektywnego przewozu kolejowego, czy też kompleksowych rozwiązań logistycznych, jesteśmy gotowi sprostać Twoim wymaganiom.

Transport drogowy Polska-Niemcy

Transport drogowy do i z Niemiec oferuje wiele możliwości i korzyści dla firm i klientów zajmujących się handlem międzynarodowym. To elastyczne i chyba najbardziej popularne rozwiązanie logistyczne dla polskich eksporterów i importerów do/z Niemiec. Niemcy posiadają jedną z najlepiej rozwiniętych sieci autostrad i dróg krajowych w Europie, co sprawia, że ​​transport drogowy jest efektywny i niezawodny. Dobra infrastruktura drogowa umożliwia szybkie i sprawnie przemieszczanie się towarów wewnątrz kraju oraz międzynarodowo.

Nasza oferta transportu drogowego na trasach Polska-Niemcy obejmuje:

  • Przesyłki drobnicowe LTL
  • Ładunki całopojazdowe FTL
  • Dostawy door-to-door
  • Ładunki ponadnormatywne i ponadgabarytowe
  • Możliwość śledzenia online

Wszystkie te elementy tworzą kompleksową ofertę transportu drogowego do i z Niemiec, która zapewnia klientom skuteczne, elastyczne i niezawodne rozwiązania logistyczne.

Transport drobnicowy Niemcy (LTL)

Transport drobnicowy do i z Niemiec to usługa dedykowana przewozowi mniejszych towarów, paczek oraz przesyłek, które nie wymagają pełnego wykorzystania przestrzeni ładunkowej w pojeździe. Dzięki dostępności pojazdów o różnej wielkości i ładowności, a także korzystaniu ze stałych tras, sprawnie optymalizujemy cały proces dostawy przesyłek drobnicowych z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski. Dostarczamy również przesyłki drobnicowe do i z innych krajów w całej Europie.

Transport całopojazdowy do i z Niemiec (FTL)

Transport całopojazdowy (FTL) do i z Niemiec jest niezwykle istotny dla handlu międzynarodowego, zapewniając szybki i skuteczny sposób przewozu towarów w Europie. To rozwiązanie często preferowane przez klientów, którzy potrzebują szybkich i bezpiecznych przewozów dużych ładunków, czy większych ilości towarów, najczęściej spaletyzowanych. Ponieważ cały pojazd jest dedykowany jednemu ładunkowi, istnieje mniejsze ryzyko uszkodzenia lub utraty towarów, czy też opóźnień w porównaniu do transportu drobnicowego. Obsługujemy stałe trasy pomiędzy Polską i innymi krajami a Niemcami. Zapewniamy sprawne dostawy door-to-door. Dbamy o o bezpieczeństwo ładunku, stosując odpowiednie zabezpieczenia i procedury.

Transport morski i kolejowy w Niemczech

Niemcy posiadają kilka kluczowych portów, które odgrywają istotną rolę w międzynarodowym handlu i transporcie morskim. Najważniejsze z nich to Hamburg, Brema/Bremerhaven, Wilhelmshaven. Do niemieckich morskich terminali zawijają ładunki z całego świata, a także z innych portów Europy. W ramach naszej oferty obsługujemy ładunki kontenerowe LCL i FCL, wraz z obsługą celną. Jeśli jest taka potrzeba, ładunki z portów niemieckich sprowadzamy również do Polski.

Kolej jest popularnym środkiem transportu dla przewozu kontenerów w Niemczech. Dzięki specjalnie przystosowanym wagonom i terminalom przeładunkowym, kontenery mogą być skutecznie i szybko przemieszczane po całej Europie. Kolejowy transport towarowy często jest wykorzystywany w przewozach intermodalnych, gdzie kontenery są przemieszczane pomiędzy różnymi środkami transportu, takimi jak kolej, droga i morze.

Dzięki optymalizacji naszych rozwiązań drogowych, morskich i kolejowych w Niemczech, dostarczamy ładunki naszych klientów bezpiecznie i na czas, bez względu na ich miejsce przeznaczenia.

Mapa kodów pocztowych Niemcy

mapa kodów pocztowych Niemcy

 

 

Ceny transportu do i z Niemiec

Poszukujesz aktualnej oferty na transport do lub z Niemiec? Skontaktuj się z naszym zespołem i zobacz, co możemy zaoferować.

 
Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Joanna Chmielińska

Joanna Chmielińska

Sales Representative