Transport kolejowy to tania, inteligentna i przyjazna dla środowiska alternatywa transportu towarowego. Rozwijamy własne połączenia kolejowe, np. z Chin, Włoch, do krajów nordyckich i Polski, a także korzystamy z ogromnej siatki połączeń kolejowych dedykowanych transportowi towarów w Europie i Azji.

 

Green

Mniejszy wpływ na środowisko

Express

Gdy czas ma znaczenie

Standard

Doskonała elastyczność

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie!

Transport kolejowy towarów

Transport kolejowy jest alternatywą dla transportu morskiego i lotniczego, zwłaszcza na długich dystansach, np. z Chin, ale też z południa Europy.

Posiadamy własne oddziały wielu krajach Europy i na świecie, dzięki czemu możemy zapewnić konkurencyjne i inteligentne rozwiązania w zakresie transportu kolejowego towarów. Korzystamy z siatki połączeń kolejowych w Europie i Azji, dostarczając ładunki z należytą regularnością i wysoką przewidywalnością.

Spedycja kolejowa

Spedycja kolejowa to rozwiązanie logistyczne, które bardzo dobrze sprawdza się w transporcie dużych i ciężkich ładunków na duże odległości.

Oferujemy usługi transportu ładunków całokontenerowych (FCL), drobnicowych (LCL, LTL), całopojazdowe (FTL), transport z utrzymywaniem stałej i regulacją temperatury, a także wagony zamykane na klucz.

Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland