Transport kolejowy to konkurencyjna cenowo i przyjazna dla środowiska alternatywa transportu towarowego. Rozwijamy własne połączenia kolejowe, np. z Chin, Włoch, do krajów nordyckich i Polski, a także korzystamy z ogromnej siatki połączeń kolejowych dedykowanych transportowi towarów w Europie i Azji.

 

Transport kolejowy towarów

Transport kolejowy jest alternatywą dla transportu morskiego i lotniczego, zwłaszcza na długich dystansach, np. z Chin, ale też z południa Europy.

Posiadamy własne oddziały wielu krajach Europy i na świecie, dzięki czemu możemy zapewnić konkurencyjne i inteligentne rozwiązania w zakresie transportu kolejowego towarów. Korzystamy z siatki połączeń kolejowych w Europie i Azji, dostarczając ładunki z należytą regularnością i wysoką przewidywalnością.

Spedycja kolejowa

Spedycja kolejowa to rozwiązanie logistyczne, które bardzo dobrze sprawdza się w transporcie dużych i ciężkich ładunków na duże odległości.

Oferujemy efektywne rozwiązania importowe i eksportowe w transporcie kolejowym. Zapewniamy płynny przepływ towarów w całej Europie, a także pomiędzy Europą i Azją. Nasze doświadczenie w międzynarodowych przesyłkach kolejowych gwarantuje, że Twoje ładunki dotrą do miejsca przeznaczenia zgodnie z harmonogramem.

 
Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Joanna Chmielińska

Joanna Chmielińska

Sales Representative