Ireland flag

Zapewniamy profesjonalne usługi transportowe do i z Irlandii, skupiając się na dostarczeniu Twoich towarów szybko i bezpiecznie. Bez względu na to, czy interesuje Cię eksport do, czy import z Republiki Irlandii, mamy doświadczenie i wiedzę, aby sprostać Twoim potrzebom.

Transport do i z Irlandii

Transport do i z Irlandii odgrywa kluczową rolę w międzynarodowej logistyce, biorąc pod uwagę strategiczne położenie wyspy na zachodnim krańcu Europy. Zarówno eksport, jak i import towarów do i z Irlandii odbywają się głównie drogą morską, lotniczą oraz drogową.

Nasza oferta transportu do i z Irlandii

  • Transport drogowy
  • Transport morski
  • Transport lotniczy
  • Transport multimodalny

Transport morski - Irlandia

Ze względu na wyspiarski charakter Irlandii, fracht morski stanowi najbardziej rozbudowaną i kluczową gałąź handlu międzynarodowego w w tym kraju. W związku z tym również transport pomiędzy Polską a Irlandią często odbywa się drogą morską. Sama Irlandia może poszczycić się imponującą liczbą 49 portów morskich, z których większość zlokalizowana jest w środkowo-zachodniej, środkowo-wschodniej i południowej części wybrzeża. Takie rozmieszczenie portów w Irlandii daje spore możliwości transportu morskiego z i do Polski oraz Europy kontynentalnej.

W ramach naszych usług frachtu morskiego do Irlandii zapewniamy bezpieczną i terminową dostawę Twoich ładunków, bez względu na miejsce przeznaczenia. Korzystamy z rozbudowanej sieci morskiej, łączącej główne porty w Polsce i Europie kontynentalnej z kluczowymi portami w Irlandii, aby zapewnić optymalny i zrównoważony przepływ towarów.

Transport drogowy do i z Irlandii

Transport drogowy z Polski do Irlandii jest ważnym elementem handlu międzynarodowego. Umożliwia codzienny, sprawny przepływ towarów pomiędzy obydwoma krajami. Do wyboru jest kilka możliwych tras, w zależności od konkretnej lokalizacji w Polsce i ostatecznej lokalizacji w Irlandii.

Transport drogowy z Polski do Irlandii odbywa się głównie przez Europę kontynentalną i Wielką Brytanię. Na trasie wykorzystywane są także połączenia promowe. Najpopularniejsze trasy z Polski to podróż przez Niemcy, Holandię, Belgię, Francję i Wielką Brytanię.

 

Mapa kodów pocztowych - Irlandia

Mapa kodów pocztowych w Irlandii jest kluczowym narzędziem w systemie dystrybucji ładunków i przesyłek. Firmy logistyczne i przewoźnicy wykorzystują mapę kodów pocztowych Irlandii do optymalizacji tras dostaw oraz zapewnienia terminowej dostawy towarów.

 

Ireland_postcode.png

 

Ceny transportu Irlandia

Ile kosztuje transport do lub z Irlandii? Skontaktuj się z nami i zapytaj o wycenę.

 
Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Joanna Chmielińska

Joanna Chmielińska

Sales Representative