Flag Finland

Oferujemy kompleksowe usługi transportu i logistyki towarów do i z Finlandii. W Finlandii posiadamy własny oddział, co pozwala nam świadczyć usługi transportowe na najwyższym poziomie i zapewnić naszym klientom skuteczne i niezawodne rozwiązania logistyczne.

Nasze fińskie biuro ColliCare jest zlokalizowane w Vantaa, niedaleko Helsinek. Dzięki sprawnej współpracy naszych oddziałów zlokalizowanych w całej Europie, oferujemy usługi logistyczne do i z Finlandii wykorzystując: 

  • Transport drogowy
  • Transport morski
  • Transport lotniczy
  • Transport kolejowy
  • Odprawy celne
Finland_map.png

 

Transport drogowy do i z Finlandii

Finlandia jest jednym z krajów skandynawskich. Posiada dobrze rozwiniętą sieć dróg, co umożliwia efektywny transport drogowy. Trasy do i z Finlandii obejmują odcinki promowe. Jako ColliCare Logistics oferujemy usługi transportu drogowego dla towarów zarówno wewnątrz Finlandii, jak i na trasach międzynarodowych.

Transport drobnicowy LTL - Finlandia

Transport drobnicowy to rodzaj transportu, który obejmuje przewóz mniejszych ilości towarów, często w różnych kształtach i rozmiarach. W przypadku Finlandii, transport drobnicowy może odbywać się na różne sposoby, w zależności od specyfiki towarów, odległości, terminu dostawy i innych czynników. W zależności od kierunków załadunku czy dostawy, możemy zaoferować drobnicowy serwis drogowy, morski, lotniczy lub kolejowy.

Transport całopojazdowy FTL do i z Finlandii

Całopojazdowy transport drogowy jest szybki, elastyczny i umożliwia dostarczenie towarów bezpośrednio do miejsca przeznaczenia. Możesz na nas polegać, niezależnie od rodzaju towarów i wymagań logistycznych. Dostarczamy ładunki całopojazdowe do Finlandii w systemie door-to-door.

Transport, logistyka i dystrybucja w Finlandii

Transport i logistyka do i z Finlandii są kluczowymi elementami łańcucha dostaw w regionie, zapewniającymi skuteczną dystrybucję towarów na terenie kraju. Nie bez znaczenia pozostaje wymiana handlowa z Polską oraz oczywiście pozostałymi krajami skandynawskimi. Dzięki naszej lokalnej obecności i rozwiniętej sieci dystrybucji i logistyki w krajach nordyckich, możemy oferować konkurencyjne rozwiązania transportowe do i z Finlandii.

 

Mapa kodów pocztowych Finlandii

mapa kodów pocztowych Finlandii

Ceny transportu do i z Finlandii

Potrzebujesz wyceny transportu do lub z Finlandii? Skontaktuj się z naszym zespołem i zapytaj o aktualną ofertę lub wypełnij formularz wyceny.

 
Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Joanna Chmielińska

Joanna Chmielińska

Sales Representative