W ColliCare oferujemy międzynarodowe rozwiązania transportowe, zarówno dla pojedynczych przesyłek, jak i większych ładunków całopojazdowych oraz ponadnormaywnych.

Nasz międzynarodowy zespół jest obecny w 13 krajach. Posiadamy własne biura w Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, na Litwie, Łotwie, w Holandii, Polsce, Wielkiej Brytanii, we Włoszech, Turcji, Indiach i Chinach. Korzystamy również z sieci partnerów na całym świecie.

 

Jak możemy Ci pomóc w transporcie międzynarodowym?

Jesteśmy doświadczoną firmą logistyczną specjalizującą się w międzynarodowym transporcie. Nasza misja to świadczenie innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań transportowych, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i efektywności. Zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami logistycznymi w Europie, Azji i na całym świecie.

 
 

Drogowy transport krajowy i międzynarodowy

Oferujemy drogowe rozwiązania transportowe w Polsce, Europie i Skandynawii. Oferujemy kompleksowe rozwiązania transportowe zarówno w kraju, jak i za granicą. Dostarczymy Twój ładunek w terminie, bez względu na odległość. Korzystamy z własnej floty pojazdów oraz licznej siatki agentów i partnerów.

 

Transport morski

Fracht morski dalekomorski (deep sea) i bliskiego zasięgu (short sea). Obsługujemy ładunki pełnokontenerowe (FCL), ładunki drobnicowe (LCL). Oferujemy przyjazne dla środowiska morskie rozwiązania transportowe na całym świecie – organizujemy przesyłki frachtu morskiego w Europie i pomiędzy kontynentami.

 

Transport kolejowy

Międzynarodowy transport kolejowy przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i zrównoważonego rozwoju. Korzystamy z rozbudowanej sieci połączeń kolejowych w Europie i na świecie (transport z Azji). Oferujemy transport zarówno przesyłek pełnokontenerowych (FCL), jak i drobnicowych (LCL), dostosowując się do różnorodnych potrzeb naszych klientów.

 

Fracht lotniczy i przesyłki ekspresowe

W świecie dynamicznego biznesu, zapewniamy niezawodne usługi transportu lotniczego. Fracht lotniczy to najczęściej wybierane rozwiązanie, kiedy liczy się czas, a ładunek trzeba przetransportować na długą odległość, np. z jednego kontynentu na drugi.

 

Rozwiązania multimodalne

Transport multimodalny to dla nas nie tylko kombinacja różnych środków transportu, ale również kompleksowe podejście do globalnej logistyki. W ColliCare łączymy transport drogowy, morski, kolejowy i lotniczy w jeden łańcuch dostaw. Dzięki temu zapewniamy efektywność i elastyczność w przemieszczaniu towarów.

 

Ekologiczne rozwiązania logistyczne

Jako firma logistyczna, kładziemy ogromny nacisk na minimalizację wpływu naszej działalności na środowisko naturalne. Inwestujemy w nowoczesną, ekologiczną flotę pojazdów, opartą na technologiach o niskiej emisji, aby ograniczyć nasz ślad węglowy. Przenosimy transport z dróg na morze i kolej, aby zminimalizować emisje zanieczyszczeń. Kształcimy nasze zespoły w zakresie ekologicznych praktyk logistycznych. Dążymy do stworzenia logistycznego modelu, w którym efektywność idzie w parze z poszanowaniem środowiska.