Transport kolejowy, zwłaszcza z Chin, jest tańszy niż fracht lotniczy i szybszy niż fracht morski. Koleją importujemy z Chin do Polski i Europy ładunki całokontenerowe (FCL) i drobnicowe (LCL). Zapewniamy doskonałą przewidywalność dostaw.

Transport kolejowy z Chin odgrywa coraz ważniejszą rolę w międzynarodowej logistyce i handlu. Dzięki swojej efektywności, elastyczności i strategicznym inwestycjom w infrastrukturę, stanowi kluczowy element globalnego łańcucha dostaw.

Korzystamy z regularnych połączeń kolejowych, które łączą różne miasta i regiony Chin z Polską i Europą Zachodnią. Linie kolejowe obejmują trasy z chińskich miast takich jak Ningbo, Suzhou, Chengdu, Zhengzhou czy Yiwu do miast w Polsce, takich jak Małąszewicze, Łódź, Poznań, Warszawa czy Gdańsk.

Transport kolejowy towarów z Chin do Polski staje się coraz bardziej popularną opcją w ostatnich latach. Jest wysoce efektywny i konkurencyjny kosztow, w porównaniu z innymi środkami transportu, takimi jak transport morski czy lotniczy. Oto kilka kluczowych cech oferty transportu kolejowego towarów z Chin do Polski i Europy:

Zalety transportu kolejowego z Chin

  • szybsza alternatywa niż fracht morski

  • znacznie niższe koszty w porównaniu z transportem lotniczym

  • przewidywalne, stałe godziny wyjazdów i dostaw

  • możliwość przewozu ładunków drobnicowych LCL oraz całokontenerowych FCL

  • możliwość śledzenia trasy online (u wybranych przewoźników)

  • transport kolejowy towarów to przyjazne dla środowiska rozwiązanie logistyczne

Import z Chin koleją

Import towarów z Chin do Polski koleją jest atrakcyjną opcją dla wielu firm, umożliwiającą szybkie i efektywne dostawy przy konkurencyjnych kosztach. Odbieramy towary z całych Chin i dostarczamy je do Polski, Norwegii lub krajów Europy zachodniej. Zapewniamy również obsługę celną ładunków z Chin.

W Chinach mieszczą się nasze biura ColliCare. To nieocenione wsparcie w koordynacji załadunków i odbioru towarów w całych Chinach.

Transport kolejowy z Chin - ceny

Ceny transportu kolejowego z Chin mogą być zróżnicowane i zależą od kilku czynników, takich jak wielkość ładunku i rodzaj towaru, odległości od terminali kolejowych, długości trasy, czy nawet sezonowości. Aby otrzymać aktualną wycenę transportu kolejowego z Chin, skontaktuj się z naszym zespołem.

Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Joanna Chmielińska

Joanna Chmielińska

Sales Representative