Flag United Kingdom

Nasze biuro w UK jest zlokalizowane na przedmieściach Londynu. Zgrany zespół specjalistów wspiera koordynację transportu do i z Wielkiej Brytanii. Oferujemy sprawdzone rozwiązania w zakresie transportu morskiego, drogowego i lotniczego z i do reszty Europy.

Transport do i z Wielkiej Brytanii

Zapewniamy kompleksowe i niezawodne rozwiązania logistyczne, pomagając w sprawnym przemieszczaniu towarów pomiędzy Wielką Brytanią a Polską oraz innymi krajami. Dostarczamy i odbieramy towary na terenie Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej. Przy wsparciu naszego oddziału w pobliżu Londynu oferujemy:

GreatBritain Europe map

 

Transport drogowy do i z Wielkiej Brytanii

Oferujemy bezpośrednie połączenia drogowe pomiędzy Polską, Europą kontynentalną i Wielką Brytanią. Nasza rozbudowana sieć tras zapewnia sprawny tranzyt i terminowe dostawy, niezależnie od tego, czy Twój ładunek pochodzi z Polski, czy z innego kraju europejskiego.

Transport drogowy z Polski do Wielkiej Brytanii wiąże się z podróżą przez kilka krajów Europy. Typowe trasy prowadzą przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję. Aby dostać się do Wielkiej Brytanii, ciężarówki muszą przejechać przez kanał La Manche. Można to zrobić promem lub Eurotunelem (pociągiem, na specjalnych platformach).

Transport drobnicowy Wielka Brytania

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, aby zapewnić sobie bezpieczny, skuteczny i terminowy transport drobnicowy do Wielkiej Brytanii. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Niezależnie od wielkości przesyłki czy specyfiki towaru, nasz zespół specjalistów znajdzie optymalne rozwiązanie transportowe.

Transport całopojazdowy FTL

Nasza oferta obejmuje transport całopojazdowy, który jest idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy mają większe ilości towarów do przewiezienia. Na trasach do i z Wielkiej Brytanii wykorzystujemy pojazdy o różnych gabarytach, nostosowane do różnych rodzajów ładunków i potrzeb klientów.

Morski transport kontenerowy FCL

Oferujemy morski transport kontenerowy (FCL) do głównych portów w Wielkiej Brytanii, Irlandii Północnej i Szkocji (tj. Londyn Thamesport, a także Teesport, Manchester, Tilbury, Grangemouth, Belfast). Zawsze szukamy najlepszego rozwiązania dla Klienta. Transport morski z Polski do Wielkiej Brytanii jest bardziej ekologiczną alternatywą. Czasami pozwala to również zaoszczędzić na kosztach transportu. Dzięki wykorzystaniu własnych rozwiązań short-sea, możemy oferować konkurencyjne stawki za morski fracht do Wielkiej Brytanii.

Eksport do Wielkiej Brytanii po Brexicie

Po Brexicie eksport do Wielkiej Brytanii uległ znacznym zmianom i wyzwaniom, związanymi głównie z nowymi regulacjami celno-taryfowymi oraz procedurami importowymi. Dla polskich eksporterów, zmiany po Brexicie wiążą się z szeregiem wyzwań, ale również nowymi możliwościami.

Kluczowe jest elastyczne dostosowywanie się do nowych warunków handlowych oraz poszukiwanie takich rozwiązań logistycznych, które pozwolą minimalizować negatywne skutki Brexitu. W ColliCare rozumiemy te wyzwania. Wraz ze wsparciem naszego brytyjskiego oddziału optymalizujemy łańcuchy dostaw z Polski do Wielkiej Brytanii. Zapewniamy również odprawy celne eksportowe i importowe do Wielkiej Brytanii.

Eksport do Wielkiej Brytanii - odprawa celna

Jednym z najważniejszych aspektów eksportu do Wielkiej Brytanii jest odprawa celna. Oferujemy kompleksową obsługę odpraw importowych i eksportowych. Zapewniamy sprawny przebieg całego procesu. Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości lokalnych przepisów celnych możemy uprościć i przyspieszyć proces odprawy celnej, minimalizując ryzyko opóźnień i innych trudności.

Kody pocztowe w Wielkiej Brytanii - mapa

Rozeznanie w skomplikowanej sieci kodów pocztowych w Wielkiej Brytanii jest kluczowym aspektem odpowiedniego planowania transportu i logistyki na wyspach. Poniższa mapa prezentuje rozmieszczenie kodów pocztowych w Wielkiej Brytanii.

mapa kodów pocztowych Wielka Brytania

Ceny transportu do Wielkiej Brytanii

Jakie są koszty transportu do lub z Wielkiej Brytanii? Ile kosztuje odprawa celna? Skontaktuj się z naszym zespołem, który przedstawi ofertę współpracy.

 
Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Joanna Chmielińska

Joanna Chmielińska

Sales Representative