Flag_of_the_Netherlands

W Holandii posiadamy dwa oddziały: w Schiedamie niedaleko Rotterdamu i w Groningen. Nasi pracownicy charakteryzują się wysokim profesjonalizmem i dużym doświadczeniem logistycznym. Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie do i z Holandii. Obsługujemy firmy z różnych sektorów, zapewniając wysoką jakość obsługi, efektywność i terminowość.

Oferujemy szeroki zakres usług transportowych obejmujących zarówno transport krajowy w Holandii, jak i transport międzynarodowy. We współpracy z naszymi oddziałami w Schiedam i Groningen oferujemy usługi w zakresie transportu, importu i eksportu do i z Holandii poprzez:

  • Transport drogowy
  • Transport morski
  • Transport lotniczy
  • Transport kolejowy
  • Transport multimodalny
  • Odprawy celne
  • Usługi magazynowania i cross-docking
Netherlands Europe map

Transport z Polski do i z Holandii

Transport towarów pomiędzy Polską i Holandią odbywa się na różne sposoby, w zależności od rodzaju towaru, terminu dostawy oraz preferencji klienta. Niezależnie od wybranej metody, zapewniamy kompleksowe usługi organizacji transportu z Polski do Holandii. Te usługi obejmują nie tylko same przewozy, ale także wszelkie formalności celne, zarządzanie ładunkami oraz śledzenie dostawy. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę door-to-door.

Transport drogowy Polska-Holandia

Transport drogowy to najczęstsza forma transportu towarów między Polską a Holandią. Oferujemy szeroki zakres usług, począwszy od przewozu pojedynczych palet (LTL), poprzez ładunki całopojazdowe (FTL), aż po transport ponadgabarytowy. Czas transportu drogowego z Polski do Holandii zazwyczaj wynosi od 1 do 3 dni, w zależności od odległości i rodzaju ładunku.

Dodatkowo nasz holenderski oddział obsługuje stałe trasy w rejonie krajów Beneluksu i Wielkiej Brytanii. Jesteśmy obecni w centralnej części Europy, a Holandia to ważny punkt tranzytowy dla towarów podróżujących między Europą Zachodnią, Wschodnią oraz Skandynawią. W transporcie drogowym wykorzystujemy nowoczesną flotę pojazdów, które spełniają najnowsze normy emisji spalin.

Transport ładunków drobnicowych LTL do i z Holandii

Transport ładunków drobnicowych LTL do i z Holandii jest integralną częścią globalnego łańcucha dostaw. Nasze rozwiązania LTL zapewniają skuteczną dystrybucję różnorodnych towarów w mniejszych ilościach w tej części Europy. Dobrze rozwinięta sieć autostrad, dróg ekspresowych i krajowych oraz własne magazyny w Holandii ułatwiają sprawny transport i dystrybucję towarów pomiędzy Polską i Holandią.

Transport całopojazdowy FTL - Holandia

Jesteśmy gotowi sprostać Twoim potrzebom logistycznym, niezależnie od wielkości ładunku. Jeśli potrzebujesz pełnej przestrzeni ładunkowej, skorzystaj z naszej oferty transportu całopojazdowego do Holandii. Ładunki dostarczamy w systemie door-to-door.

Transport morski w Holandii

Transport morski do i z Holandii odgrywa kluczową rolę w globalnym handlu, biorąc pod uwagę strategiczne położenie kraju nad Morzem Północnym oraz rozbudowaną infrastrukturę portową. Holandia posiada kilka dużych portów morskich, z których najważniejsze to port w Rotterdamie, port w Amsterdamie i port w Antwerpii (położony w Belgii, ale często wykorzystywany przez holenderskich operatorów). Port w Rotterdamie jest jednym z największych na świecie i stanowi ważny węzeł dla handlu morskiego w Europie.

Porty holenderskie obsługują setki regularnych połączeń morskich z różnych części świata, łącząc Europę, Azję, Amerykę Północną i inne regiony. Współpracujemy z wiodącymi armatorami, dzięki czemu możemy oferować optymalne rozwiązania morskiego transportu kontenerowego do Holandii. Nasza oferta obejmuje zarówno połączenia short-sea w Europie, jak i morski transport kontenerowy do/z innych kontynentów (deep-sea), wraz z obsługą celną ładunków.

Import z Azji do Holandii

Holenderskie porty i terminale kolejowe to ważny element na logistycznej mapie świata Poprzez lokalne biura w Indiach i Chinach oferujemy wysoką wiedzę specjalistyczną i zróżnicowane usługi logistyczne z Azji do Europu. Niezależnie od linii żeglugowych lub przewoźnika kolejowego, dostarczymy Twój ładunek niezależnie od jego miejsca przeznaczenia. Jeśli zależy Ci na czasie, zorganizujemy transport lotniczy.

Holandia - mapa kodów pocztowych

mapa kodów pocztowych Holandia

Transport Polska-Holandia - ceny

Aby uzyskać dokładną i aktualną wycenę transportu do lub z Holandii, skontaktuj się z naszym zespołem.

 
Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Joanna Chmielińska

Joanna Chmielińska

Sales Representative