Flag Norway

Nasza główna siedziba znajduje się w Norwegii, gdzie posiadamy tam kilka oddziałów. Korzystamy z własnej sieci magazynów w Norwegii oraz rozwijanej przez lata sieci dystrybucji. Oferujemy szeroki wachlarz usług transportowych do i z Norwegii.

Jesteśmy jednym z największych operatorów logistycznych w Norwegii. Świadczymy usługi transportowe i dystrybucyjne na terenie całego kraju. Obsługujemy ładunki importowe i eksportowe, a także służymy wsparciem w zakresie odpraw celnych. Jeśli planujesz eksport do Norwegii lub import z tego kraju, skorzystaj z naszych rozwiązań logistycznych.

  • Transport drogowy
  • Transport kolejowy
  • Transport morski
  • Transport lotniczy
  • Transport multimodalny
  • Odprawy celne
  • Dostawy do domu (obsługa klientów prywatnych)

 

Norwegia eksport import

 

Eksport do Norwegii - morze możliwości

Drogowy transport z Polski do Norwegii wciąż jest najbardziej popularnym rozwiązaniem. W ColliCare dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów oraz doświadczonymi kierowcami, co gwarantuje sprawną obsługę przesyłek drogowych. Oferujemy też alternatywne rozwiązanie - eksport do Norwegii drogą morską. Transport morski jest dedykowany zarówno ładunkom drobnicowym (LCL, konsolidacja), jak i całokontenerowym (FCL). Pozwala też znacznie obniżyć emisję CO2 do atmosfery.

gdynia-oslo_CO2_polish_ship_road_diagra.png

Przykładowo: transport jednego kontenera 45'HCPW na trasie Gdynia-Oslo drogą morską przyczynia się do zmniejszenia emisji CO2e o około 70%, w porównaniu z przewozem podobnego ładunku transportem drogowym.

Z uwagi na naszą obecność w wielu krajach Europy, a także w Azji, obsługujemy również import do Norwegii z innych kierunków. W ramach potrzeb korzystamy z frachtu lotniczego i rozwijamy własne połączenia kolejowe. Optymalizując łańcuchy dostaw wykorzystujemy również rozwiązania multimodalne.

Logistyka w Norwegii

W Norwegii specjalizujemy się w logistyce w zakresie magazynowania, przeładunków i dystrybucji krajowej. Posiadamy szeroką flotę pojazdów o różnych gabarytach. Mamy duże doświadczenie w logistyce mebli oraz dostawach do prywatnych klientów.

Ładunki drobnicowe do Norwegii (LTL, LCL)

Nasze rozwiązania logistyczne w zakresie ładunków drobnicowych do i z Norwegii mają na celu optymalizację operacji spedycyjnych, oferując ekonomiczny i wydajny transport mniejszych ładunków. Niezależnie od wybranej metody transportu, zapewniamy kompleksowe wsparcie logistyczne na każdym etapie procesu dostawy. Dzięki naszym usługom możesz być pewien, że Twój ładunek dotrze do celu szybko i bezpiecznie.

Ładunki całopojazdowe FTL i całokontenerowe FCL

Zapewniamy drogowy i morski transport ładunków całopojazdowych i całokontenerowych do i z Norwegii. To idealne rozwiązanie dla klientów, którzy mają większe ilości towarów do przewiezienia. Nasi specjaliści zawsze są gotowi doradzić najlepsze rozwiązanie transportowe.

Odprawa celna Norwegia - import, eksport

Niezależnie od tego, czy importujesz towary do Norwegii, czy eksportujesz produkty do innych krajów, zapewnimy sprawną i zgodną z przepisami obsługę odpraw celnych. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz solidnej znajomości norweskich przepisów celnych, zapewniamy szybką, skuteczną i bezproblemową obsługę wszystkich formalności celnych.

Norwegia - mapa kodów pocztowych

kody pocztowe Norwegia.png
 

Transport Norwegia - ceny

Ile kosztuje transport do lub z Norwegii? Skontaktuj się z naszym zespołem i zapytaj o wycenę.

 
Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Joanna Chmielińska

Joanna Chmielińska

Sales Representative