Powrót poland_norway_map_1200x600

Regularny i przewidywalny transport do Norwegii - już od 1 palety

Stawiamy na regularny i przewidywalny transport do Norwegii oraz niższą emisję CO2. Oferujemy cotygodniowy transport door-to-door ładunków drobnicowych LCL z całej Polski do Norwegii. Usługa jest odpowiednia również dla ładunków całokontenerowych FCL.

Przesyłki drobnicowe odbieramy w całej Polsce. Ładunki w ciągu maksymalnie 48 godzin docierają do naszego magazynu konsolidacyjnego, a w każdy piątek w nocy opuszczają port w Gdyni. W poniedziałek transport drogą morską dociera do Norwegii, a od kolejnego dnia realizujemy dostawy na terenie całego kraju. Na rynku norweskim jesteśmy jednym z największych operatorów logistycznych, z własną flotą pojazdów, siecią magazynów i dystrybucji.

Harmonogram - morski transport kontenerowy z Polski do Norwegii

 

 PortETAETS
PiątekGdynia18:00 
SobotaGdynia 2:00
PoniedziałekOslo4:0010:00
PoniedziałekMoss13:0018:00

 

Transport do Norwegii - przesyłki drobnicowe i całokontenerowe

Usługa dedykowana jest przesyłkom już od 1 palety, a nawet pojedynczym paczkom (LCL). Oczywiście oferujemy również transport całokontenerowy (FCL). To oznacza pełną elastyczność - płacisz za taką przestrzeń ładunkową, jakiej potrzebujesz. Dzięki optymalizacji łańcucha dostaw nawet pojedyncza przesyłka idealnie wpisuje się w nasz proces logistyczny.

Morski transport kontenerowy do Norwegii z niższą emisją CO2

less CO2 emissions when transporting loads from Gdynia to Oslo

Wybierając nasze rozwiązanie logistyczne, wybierasz również bardziej przyjazny dla środowiska sposób transportu. Na przykład, przewożąc ładunek kontenerowy z Gdyni do Oslo, możesz zmniejszyć emisję CO2e nawet o 71%, korzystając z transportu morskiego, zamiast drogowego. W ten sposób również Twoja firma przyczynia się do ochrony środowiska.

Eksportujesz towary z Polski do Norwegii? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować!

 
Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Joanna Chmielińska

Joanna Chmielińska

Sales Representative