Powrót Green leaves

Cele oparte na nauce i Światowy Dzień Działań na rzecz Klimatu

Zaangażowanie w ochronę środowiska jest ważne dla ColliCare i z dumą ogłaszamy nasze zaangażowanie w inicjatywę na rzecz celów bazujących na badaniach naukowych. Ambicje są wysokie, ponieważ obejmują plany redukcji emisji, dążąc do celu 1,5⁰.

Chcemy, aby w działaniach na rzecz klimatu brali udział wszyscy nasi pracownicy. Najbliższą okazją, aby skoncentrować się na naszym zaangażowaniu w ochronę środowiska będzie zbliżający się Światowy Dzień Działań na rzecz Klimatu.

Informując o naszym zaangażowaniu w ten projekt, wzywamy również inne firmy do przyłączenia się do inicjatywy na rzecz bardziej ekologicznej przyszłości.

Cel bazujący na badaniach naukowych (Science Based Target)

Zobowiązaliśmy się wyznaczyć cel oparty na nauce w ramach inicjatywy Science-Based Target Initiative.

ColliCare odpowiada na pilne wezwanie do działania dla firm, aby ustanowić cele redukcji emisji w taki sposób, aby ograniczyć wzrost średniej temperatury do 1,5°C. Działania tego typu są wspierane przez globalną sieć agencji ONZ, liderów biznesu i przemysłu.

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat zaangażowania ColliCare w inicjatywę Science Based Target.

Tutaj przeczytasz więcej o Science-Based Target Initiative.

 

Światowy Dzień Działań Na Rzecz Klimatu

Został już tylko miesiąc do konferencji klimatycznej G20. #ClimateActionDay odbędzie się w piątek 15 października.

W ColliCare przygotowaliśmy kampanię informacyjną w naszych biurach na całym świecie, skupiającą się na tym, co każdy z nas może zrobić, aby przyczynić się do bardziej ekologicznej przyszłości.

 

Sonnie Førrisdahl

Sonnie Førrisdahl

Sustainability Manager