Powrót Banner for England

Otwarcie oddziału ColliCare w Wielkiej Brytanii

Nowe biuro ColliCare Logistics zostało otwarte w Erith, w Londynie. Nasze usługi logistyczne w Wielkiej Brytanii skupiać się będą na międzynarodowym transporcie morskim, drogowym i lotniczym głównie z/do Polski, Skandynawii, Turcji, krajów bałtyckich, Beneluksu i Azji. Nowy oddział będzie także oferować odprawy celne oraz usługi magazynowania i dystrybucji w Wielkiej Brytanii.

W ColliCare skupiamy się na obsłudze i optymalizacji całych łańcuchów dostaw. Od blisko 16 lat oferujemy inteligentne rozwiązania logistyczne na całym świecie. Otwarcie oddziału w Wielkiej Brytanii to kolejny i naturalny krok w rozwoju całej Grupy.

Nowy zespół ColliCare w Wielkiej Brytanii będzie wspierał obsługę naszych dotychczasowych, a także nowych klientów, oraz rozwijał ofertę usług logistycznych na rynku brytyjskim. Dyrektorem zarządzającym został Cem Turkdonmez, który od lat pracuje w ColliCare i posiada bogate doświadczenie w branży logistycznej.

Cem-Turkdonmez

Mamy już wielu klientów i partnerów w Wielkiej Brytanii. Teraz nasza współpraca, dzięki lokalnej obecności, wkracza na nowy poziom. W Grupie ColliCare drzemie ogromny potencjał, zawsze patrzymy w przyszłość i jesteśmy pewni, że nasza konkurencyjna oferta spotka się z zainteresowaniem brytyjskich firm."

Cem Turkdonmez Managing Director UK
Najsilniejsze strony nowego oddziału ColliCare w Wielkiej Brytanii, ze względu na obecność naszych biur również w innych krajach i znaczącą wymianę handlową, to oczywiście Polska, kraje nordyckie, kraje bałtyckie, Holandia, a także Turcja. Nie bez znaczenia pozostaje też import z Chin i Azji.

 

Eksport do Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania to już 13 kraj, w którym obecne jest ColliCare Logistics. Dzięki temu możemy oferować rozwiązania logistyczne pomiędzy Polską a UK na jeszcze wyższym poziomie. Jeśli eksportujesz towary do Wielkiej Brytanii lub sprowadzasz ładunki do Polski, skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę.

Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Joanna Chmielińska

Joanna Chmielińska

Sales Representative