Powrót CCL Translogistica 2023

Odwiedź nas na targach TransLogistica

W dniach 7-9 listopada bierzemy udział w targach TransLogistica 2023 w Warszawie. Zapraszamy na nasze stoisko H13 na hali 1. Pierwszego dnia targów organizujemy również Cocktail Party.

Cieszymy się, że będziemy częścią jednych z największych targów logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. TransLogistica to wydarzenie biznesowe dla firm poszukujących i korzystających z usług z zakresu logistyki, transportu i spedycji, a także dla wszystkich osób zawodowo związanych z branżą TSL. Targi odbywają się w hali EXPO XXI w Warszawie. Jeśli wybierasz się na targi, koniecznie odwiedź nasze stoisko.

Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym, jak możemy zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy poprzez usprawnienie procesów logistycznych.

Cocktail Party we wtorek na naszym stoisku

Taka okazja może się już nigdy nie powtórzyć. 7 listopada bierzemy udział w Cocktail Party Day. Oznacza to, że możesz odwiedzić nasze stoisko w wydłużonych godzinach. Zapewniamy catering z napojami i przekąskami. Na odwiedzających targi podczas Cocktail Party czekają też dodatkowe atrakcje podczas tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że będziemy się dobrze bawić.

Wstęp na teren targów, w ramach Cocktail Party, NAJPÓŹNIEJ do godz. 16:00. z możliwością przebywania na stoiskach do godziny 20:00.

Wybierasz się na targi TransLogistica? Daj nam znać.

Jesteś naszym klientem, partnerem biznesowym, a może chciałbyś nawiązać z nami współpracę? Skontaktuj się z nami wcześniej, abyśmy mogli zaplanować spotkanie. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Joanna Chmielińska

Joanna Chmielińska

Sales Representative
Szymon Wróbel

Szymon Wróbel

Marketing Coordinator Poland