Powrót Multimodal-2024-RGB_1

Odwiedź nas na targach Multimodal w Birmingham!

Spotkaj się z naszym zespołem na największych targach logistycznych w Wielkiej Brytanii. W dniach 11-13 czerwca odwiedź nasze stoisko na Multimodal 2024 w Birmingham.

Na targach w Wielkiej Brytanii z naszym własnym stoiskiem pojawimy się po raz pierwszy. Multimodal to wydarzenie organizowane od 2008 roku. To jedne z najważniejszych targów w regionie, które zrzeszają szerokie grono spedytorów, sprzedawców detalicznych, producentów, hurtowników, importerów, eksporterów i ich partnerów.

Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do nawiązania wartościowych kontaktów i odkrycia najnowszych trendów i innowacji w branży. Targi Multimodal 2024 dają szerokie możliwości w zakresie nawiązania bądź rozwoju współpracy w zakresie transportu do i z Wielkiej Brytanii.

Nasz debiut na targach Multimodal w Birmingham

Jesteśmy podekscytowani możliwością wzięcia udziału w tym prestiżowym wydarzeniu. Nasz zespół z oddziału ColliCare UK będzie dostępny na stoisku nr 7085, gotowy zaprezentować swoją wiedzę i omówić, w jaki sposób może wesprzeć Twoje potrzeby logistyczne.

Jeśli masz możliwość pojawić się na targach Multimodal 2024, gorąco zachęcamy do udziału i zapraszamy na dobrą kawę i krótką rozmowę z naszym międzynarodowym zespołem. Służymy wsparciem m.in. w zakresie:

 

Więcej informacji o targach Multimodal 2024 można znaleźć na ich stronie internetowej: multimodal.org.uk.

Interesuje Cię transport do lub z Wielkiej Brytanii? Skontaktuj się z nami.

Poszukujesz rozwiązań logistycznych do lub z Wielkiej Brytanii? Przekonaj się, co możemy zaproponować. Nasz zespół we współpracy z naszym brytyjskim oddziałem przedstawi najlepsze opcje i możliwości.

Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Joanna Chmielińska

Joanna Chmielińska

Sales Representative