Z uwagi na wejście w życie w dniu 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO) Grupa ColliCare dostosowała procesy przetwarzania danych osobowych do nowych zasad. Rozporządzenie zobowiązuje przedsiębiorców do przetwarzania danych osobowych na podstawie zgody, w możliwie największym stopniu.
 
Camilla Skjervold

Camilla Skjervold

CMO - Chief Marketing Officer

Zobowiązujemy się do wysyłania odpowiednich informacji naszym klientom i partnerom biznesowym. W tym celu przechowujemy w naszej bazie danych informacje kontaktowe, tj. imię i nazwisko, stanowisko, adres e-mail i numer telefonu, a także nazwę firmy i dane kontaktowe.

Aby znaleźć się na naszej liście mailingowej i otrzymywać biuletyny i inne wiadomości e-mail, które dotyczą jednego lub kilku z następujących tematów:

  • komunikacja marketingowa
  • informacje o naszych usługach
  • działania sprzedażowe
  • wydarzenia
  • ankiety
  • odpowiedzi na przesłane do nas formularze
  • informacje dotyczące rekrutacji
  • wszelka inna komunikacja związana z naszymi relacjami z klientem

     -> potrzebujemy Twojej zgody.

Odpowiadając „Tak” na tę wiadomość e-mail lub wypełniając poniższy formularz, zgadzasz się, że ColliCare Group może wykorzystywać Twoje dane osobowe do celów korespondencyjnych – abyś nadal otrzymywał od nas informacje.

Po 25 maja 2018 r. nie będziesz już otrzymywać od nas newslettera, jeśli nie otrzymaliśmy Twojej zgody.

Grupa ColliCare poważnie traktuje ochronę Twojej prywatności i przetwarza Twoje dane osobowe w bezpieczny i odpowiedni sposób.

 

 
Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa ColliCare.

Do czego wykorzystywane są dane

Zależy nam na wysyłaniu właściwych i istotnych informacji do naszych klientów i partnerów biznesowych. W tym celu przechowujemy dane kontaktowe w naszej bazie danych.

Czy dane osobowe są udostępniane innym podmiotom?

Nie, nie udostępniamy Twoich danych osobowych zewnętrznym podmiotom trzecim.

Twoje dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie przez Grupę ColliCare i nie będą udostępniane ani przekazywane podmiotom zewnętrznym.

Twoje prawa

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili masz prawo do wycofania zgody i dostępu do swoich danych. Masz również prawo do poprawienia lub usunięcia swoich danych osobowych.

Jak długo przechowywane są dane osobowe?

Twoje dane osobowe są przechowywane tak długo, jak długo korzystasz z naszych usług, tj. tak długo, jak Twoja zgoda jest aktywna.

Możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych, tutaj na tej stronie lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: [email protected]