Powrót ecovadis_2

Złoty Medal EcoVadis dla ColliCare

Z dumą ogłaszamy, że firma ColliCare Logistics została wyróżniona złotym medalem EcoVadis za działania w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Stale dążymy do poprawy poziomu zrównoważonego rozwoju w ColliCare i w branży logistycznej, a Ecovadis monitoruje i ocenia nasze aktywności w tym zakresie. Złoty Medal EcoVadis to wyraz uznania dla działań ColliCare na rzecz zrównoważonego rozwoju i CSR.

Raz w roku przechodzimy przez szczegółowe badanie EcoVadis w celu ustalenia oceny zrównoważonego rozwoju. W ubiegłym roku byliśmy bardzo zadowoleni z osiągniętych wyników i zdobyliśmy brązowy medal.

W tym roku zrobiliśmy ogromny krok naprzód, co zaowocowało złotym krążkiem EcoVadis.

Ten wynik plasuje nas wśród pierwszych 5% firm ocenianych przez EcoVadis. Organizacja co roku ocenia ponad 75 000 firm na całym świecie.

Przeczytaj więcej o Ecovadis i ocenie poziomu zrównoważonego rozwoju
 

Od momentu założenia w 2007 roku EcoVadis urosło do rangi największego i najbardziej zaufanego dostawcy ocen zrównoważonego rozwoju dla biznesu na świecie, tworząc globalną sieć ponad 75 000 ocenianych firm.

Dziś Ecovadis to najbardziej zaufane na świecie oceny zrównoważonego rozwoju biznesu, niezależnie od tego, czy chcesz poprawić własne praktyki w zakresie zrównoważonego rozwoju, czy spełnić wymagania klienta.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Sonnie Førrisdahl
Tel. +47 901 35 818

Sonnie Førrisdahl

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR)

Wierzymy, że naszym obowiązkiem jest przyczynianie się do zrównoważonego rozwoju w branży logistycznej.