Powrót ColliCare EcoVadis Gold Medal 2022

Zoty Medal EcoVadis

To drugi rok z rzędu dla ColliCare Logistics, w którym zdobywamy Złoty Medal EcoVadis!

Odpowiedzialne prowadzenie biznesu jest dla nas bardzo ważne, a ocena dokonywana przez EcoVadis każdego roku jest narzędziem, które pokazuje nam, że nasze wysiłki przynoszą oczekiwane rezultaty.

Co roku roku uczestniczymy w gruntownym badaniu przeprowadzonym przez EcoVadis w celu ustalenia oceny zrównoważonego rozwoju. Rok 2020 był pierwszym rokiem, w którym zostaliśmy ocenieni i nagrodzeni brązowym medalem. Już wtedy byliśmy zadowoleni z wyników, ale jednocześnie zdawaliśmy sobie sprawę z kolejnych wyzwań jakie stały przed nami.

Kontynuujemy naszą pracę na rzecz zrównoważonego rozwoju. Tym bardziej niesamowicie cieszy nas, że ponownie zostaliśmy nagrodzeni Złotym Medalem EcoVadis.

Wynik ten plasuje nas w pierwszych 5% wszystkich firm ocenianych przez EcoVadis - łącznie na świecie jest ich ponad 100 000.

Przeczytaj więcej o EcoVadis
Przeczytaj więcej o zaangażowaniu ColliCare Logistics w zrównoważony rozwój
 

Od momentu powstania w 2007 roku EcoVadis stał się największym na świecie i cieszącym się największym zaufaniem dostawcą ocen zrównoważonego rozwoju biznesu, tworząc globalną sieć ponad 100 000 ocenianych firm.

Obecnie EcoVadis to najbardziej zaufany na świecie ranking zrównoważonego rozwoju biznesowego. Pozwala mierzyć i ulepszać działania firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz spełniać wymagania stawiane przez rynek oraz klientów w tym zakresie.

Sonnie Førrisdahl

Sonnie Førrisdahl

Sustainability Manager
gold-ecovadis-2022.png