Powrót julian-hochgesang-aG8iIT9_iqM-unsplash

Trzeci pociąg ColliCare łączący Skandynawię z Włochami

Uruchomiliśmy nasz trzeci pociąg towarowy pomiędzy Skandynawią a Włochami. To kolejny krok w rozwoju naszych możliwości transportu koleją.

1 lutego zwiększyły się nasze możliwości w zakresie kolejowego transportu towarowego pomiędzy Szwecją a Włochami. Nasz nowy pociąg będzie kursował co tydzień w obie strony z częstotliwością dwóch wyjazdów w tygodniu.

Teraz oferujemy transport kolejowy z 2 odjazdami w tygodniu pomiędzy Włochami a Skandynawią. Transport przyjazny dla środowiska jest ważnym czynnikiem ograniczającym emisję naszą i naszych klientów. Przewożąc towary pociągiem ColliCare między Włochami a Szwecją i Norwegią, zmniejszasz emisję gazów cieplarnianych nawet o 89%. Dodatkowo czas tranzytu to tylko 2 dni!

Dostawy na terenie Skandynawii realizujemy w większości ciężarówkami napędzanymi biopaliwem, aby jeszcze bardziej zmniejszyć wpływ transportu na środowisko naturalne.

Rozkład jazdy pociągów towarowych między Włochami a Norwegią/Szwecją od 1 lutego 2024 r.:

• Trasa 1 – wyjazd z Parmy we Włoszech w sobotę i przyjazd do Rolvsøy w Norwegii w poniedziałek rano.

• Trasa 2 – wyjazd z Falköping w Szwecji we wtorek rano, przyjzd do Cremony we Włoszech w czwartek. Wyjazd powrotny w sobotę do, pociąg dociera do Falköping w poniedziałek.

• Trasa 3 – wyjazd z Cremony we Włoszech w środę rano, przyjazd do Falköping w piątek wieczorem. Powrót w piątek z przyjazdem do Cremony w niedzielę rano.