Powrót Ładunku FTL, LTL Polska Norwegia

Transport ładunków z Polski do i z Finlandii z mniejszą emisją CO2

Poszukujesz odpowiedniego rozwiązania dla transportu towarów z Polski do Finlandii lub z Finlandii do Polski? W ColliCare stawiamy na lepsze, szybsze i bardziej ekologiczne rozwiązania logistyczne pomiędzy tymi dwoma krajami.

Transport pomiędzy Polską a Finlandią z ColliCare Logistics to bardziej ekologiczna alternatywa dla tradycyjnego transportu drogowego. Transportujemy ładunki drogą morską bezpośrednio pomiędzy Polską i Finlandią, zamiast dłuższej trasy lądem przez kraje bałtyckie. To pozwala skrócić czas dostawy oraz zredukować emisję CO2 do atmosfery.

Poland-Finland_map_2.png

 

Obsługujemy ładunki całopojazdowe FTL (Full Truck Load) i drobnicowe LTL (Less Truck Load) z Polski do Finlandii. Nasze biura są obecne w obu krajach, dzięki czemu sprawnie koordynujemy cały proces oraz dalszą dystrybucję w kraju docelowym. Organizujemy cały transport, cross docking, a w razie potrzeby odprawę celną.

Wiele polskich firm - producentów i sprzedawców poszukuje odpowiedniego i niezawodnego rozwiązania transportowego do Finlandii. Port Hanko, który znajduje się w pobliżu Helsinek, jest idealnym punktem dostawy ładunków do Finlandii. Okolice Oslo to także doskonała lokalizacja dla dalszej dystrybucji produktów w całej Finlandii. Transport z Gdyni do Hanko możemy realizować nawet 6 razy w tygodniu.

Ile emisji dwutlenku węgla można zaoszczędzić w transporcie pomiędzy Polską a Finlandią?

Transport morski towarów z Polski do Finlandii to przyszłościowe, niezawodne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie logistyczne. Pokonując trasę z Gdyni do Hanko koło Helsinek drogą morską, zamiast okrążając lądem Zatokę Fińską, możemy zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych aż o 94%*! Porównując transport morski do alternatywnej trasy drogowej przez Tallin, z wykorzystaniem promu do Helsinek, nasze rozwiązanie jest również bardzo konkurencyjne. W tym przypadku możemy zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych o 92%*!

 

*Emisja gazów cieplarnianych jako ekwiwalent emisji CO2.

Jeśli potrzebujesz transportu ładunków między Finlandią a Polską, skontaktuj się z nami!

 
Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Joanna Chmielińska

Joanna Chmielińska

Sales Representative