Powrót ColliCare_Logistics_opens_office_in_Poland_Gdynia_Editorial_Use_Only

Nowe biuro ColliCare Logistics w Gdyni

Kontynuujemy ekspansję ColliCare Logistics na ważne rynki międzynarodowe. Na początku nowego roku otworzyliśmy nowe biuro w Gdyni. To ważny punkt handlu międzynarodowego i łańcuchów logistycznych pomiędzy Azją, Europą i Skandynawią. Nasze rozwiązania logistyczne idealnie wpisują się w tę lokalizację i możliwości.

Biuro ColliCare w Polsce zaoferuje klientom konkurencyjne rozwiązania transportowe i alternatywę dla lepszej ochrony środowiska. Stawiamy na bardziej ekologiczne rozwiązania logistyczne. Na przykład transportując ładunek kontenerowy z Polski do Norwegii drogą morską, zamiast samochodem ciężarowym z naczepą, możemy zredukować emisję dwutlenku węgla nawet o 71%.

Ilustracja przedstawia ekwiwalent CO2 w przewozie 1 kontenera na trasie Gdynia - Oslo, drogą morską i lądem.

 

W Polsce będziemy oferować usługi transportu morskiego, kolejowego, drogowego i multimodalnego, koncentrując się na najbardziej ekologicznych rozwiązaniach. Siatka połączeń short sea w Europie już istnieje. Przedstawiamy ją na poniższej mapie.

ColliCare_Poland_short_sea_routes (2).png

 

Nasz polski zespół wesprze naszych klientów również w odprawach celnych. To bardzo ważna część logistyki i transportu towarów zwłaszcza pomiędzy Polską a Norwegią, ale także Wielką Brytanią i innymi krajami spoza Unii Europejskiej.

 

Poznaj cały nasz polski zespół ColliCare. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania.

Witamy na pokładzie Piotra Kaleńczuka - doświadczonego menedżera, który bardzo dobrze zna polski rynek i jego realia.

Piotr-Kaleńczuk.jpg
 

Piotr Kaleńczuk, Sales Manager

Bardzo się cieszę, że dołączam do międzynarodowego zespołu ColliCare. Jestem przekonany, że nasze rozwiązania transportowe zostaną docenione na polskim rynku. Nowy oddział w Gdyni jest wartościową i niezwykle ważną częścią Grupy ColliCare. Zbudowaliśmy zespół naszych lokalnych specjalistów, aby zaoferować naszym klientom nowoczesne i przyjazne środowisku rozwiązania transportowe do krajów skandynawskich, ale też innych części Europy i świata.


 

Poznaj nasz polski zespół. Zapraszamy do kontaktu!

Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Agnieszka Kołakowska

Agnieszka Kołakowska

Operations Coordinator
Szymon Wróbel

Szymon Wróbel

Marketing Coordinator Poland