Powrót Biogass truks for distribution in Norway

Nowe auta na biogaz w norweskiej flocie

Do naszej floty w Norwegii dołączyło 5 nowych ciężarówek marki Iveco napędzanych biogazem. To element naszej strategii w zakresie zrównoważonego rozwoju i redukcji emisji zanieczyszczeń w logistyce. Auta będą wykorzystywane w krajowej dystrybucji m.in. ładunków eksportowanych z Polski do Norwegii.

Każde z nich mieści18 miejsc paletowych. Ich zadaniem będzie transport ładunków i lokalna dystrybucja w największych miastach Norwegii. A to nie jedyne tego typu, przyjazne środowisku, pojazdy w naszej flocie.

Zrównoważoną logistykę rozwijamy już m.in. dzięki 21 pojazdom elektrycznym działającym już w całym kraju. Od lat rozwijamy też flotę aut ciężarowych napędzanych biopaliwem, nie tylko w Norwegii, ale też w Szwecji, Holandii czy w Litwie. Nowe ciężarówki na biogaz, wraz z istniejącą flotą, przyczyniają się do znacznej redukcji emisji dwutlenku węgla w całym łańcuchu dostaw.

Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska w logistyce

Inicjatywy te pokazują nasze zaangażowanie w ochronę środowiska i podkreślają potencjał transformacyjny zrównoważonej logistyki w kształtowaniu bardziej zrównoważonej przyszłości w całej branży. Więcej na temat naszego podejścia i aktywności w zakresie zrównoważonego rozwoju przeczytasz tutaj.

Poszukujesz transportu do Norwegii? Skontaktuj się z nami.

Specjalizujemy się w eksporcie do Norwegii. Oferujemy transport morski i drogowy oraz krajową dystrybucję w całej Norwegii. Jeśli poszukujesz odpowiedniego rozwiązania logistycznego, skontaktuj się z naszym zespołem.

 
Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Joanna Chmielińska

Joanna Chmielińska

Sales Representative