Powrót Współpraca IKEA z ColliCare Logistics, Carl Aaby - CEO/CSO Retail manager IKEA Norway

IKEA wybiera ColliCare

IKEA wybrała ColliCare do obsługi logistyki i dystrybucji małych przesyłek w Norwegii. Firma będzie korzystała z rozwiązań naszego magazynu w Vestby w Norwegii. Nowe rozwiązanie pozwoli usprawnić proces dostawy i skrócić czas doręczenia do klienta końcowego.

Produkty IKEA będą dostarczane do klientów końcowych wprost z magazynu ColliCare w Vestby. Obecnie towary te są dystrybuowane z magazynów w Szwecji. To oznacza zbyt długi czas dostawy dla klienta końcowego w Norwegii. Przeniesienie logistyki do magazynu ColliCare w Vestby pozwoli IKEA na usprawnienie dostaw do domów ich norweskich klientów.

Obecnie czas dostawy zamówień IKEA w Norwegii wynosi 3-7 dni. Dzięki współpracy IKEA z ColliCare ten okres skróci się do 2 dni w przypadku 9 na 10 zamówień.

Z niecierpliwością czekamy na tę ekscytującą współpracę z IKEA, która rozpocznie się latem 2023 roku.

Wykorzystując mocne strony kanałów dystrybucji IKEA, jednocześnie tworząc nowe – dążymy do zapewnienia stabilnych i szybkich dostaw do naszych klientów, podsumowuje dyrektor generalny/CSO Retail manager IKEA Norwegia, Carl Aaby.

Eksportujesz towary do Norwegii? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jakie rozwiązania transportowe możemy Ci zaproponować.

 
Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland