Powrót Second block train from China to Norway on its way

Drugi pociąg towarowy z Chin do Polski i Norwegii

Drugi pociąg towarowy ColliCare z Chin, przez Polskę, do Norwegii dotarł do celu w połowie grudnia. Przewiózł około 50 kontenerów 40'HQ wypełnionych towarem z Guangzhou w Chinach.

Obecnie dysponujemy dwoma pociągami towarowymi, które zabezpieczają transport dla naszych klientów w tym trudnym czasie.

Pociąg towarowy ColliCare przewozi w sumie 50 kontenerów 40'HQ. W ciągu 16 dni towary koleją pokonują drogę z Guangzhou w Chinach do terminala w Małaszewiczach w Polsce, skąd następnie w ciągu 1 dnia są przewożone do portu w Gdyni i wysyłane dalej drogą morską do Oslo.


Większość transportów kolejowych na standardowych trasach w kierunku zachodnim jest obecnie opóźniona, ale nasza trasa omija Kaliningrad, co pozwala uniknąć takich problemów. Transport kolejowy na trasie Chiny-Polska-Norwegia to nowe rozwiązanie logistyczne, które minimalizuje czas tranzytu dla klientów i stawia polskiemu rynkowi wiele możliwości. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku uruchomimy więcej połączeń kolejowych z Chin!

Chcesz dowiedzieć się więcej o transporcie towarów koleją i możliwości przewozu ładunku w naszym kolejnym pociągu do Polski i Norwegii? Skontaktuj się z nami!