Powrót A van der Stek truck driving with a ColliCare container at the Maasvlakte, Rotterdam, Netherlands.

ColliCare przejmuje Van der Stek Transport w Holandii

Z przyjemnością informujemy, że oddział ColliCare w Holandii, z dniem 1 marca 2023, przejął firmę przewozową Van der Stek Transport, z siedzibą w Strijen.

Inwestycja jest kontynuacją wieloletniej współpracy pomiędzy van der Stek Transport i ColliCare Logistics. Van der Stek Transport specjalizuje się w transporcie drogowym kontenerów morskich. Od lat świadczy usługi transportowe dla naszych klientów wysyłających ładunki drogą morską do i z Holandii. W wyniku przejęcia aktywa oraz pracownicy Van der Stek Transport trafią pod kierownictwo biura ColliCare Logistics w Schiedam, w Holandii.

Stef Kluiters, director Sea at ColliCare Logistics BV
Stef Kluiters, director Sea at ColliCare Logistics BV

"Z radością informujemy, że rozszerzamy naszą współpracę z firmą van der Stek Transport i przenosimy jej usługi w pełni pod zarządzanie ColliCare Logistics” – mówi Stef Kluiters, Director Sea of ColliCare Logistics BV. „To przejęcie umożliwia nam dalsze umacnianie naszej pozycji na rynku i oferowanie naszym klientom bardziej kompleksowego pakietu usług logistycznych”.

„Cieszymy się, że możemy połączyć siły z ColliCare Logistics i rozwijać nasze wieloletnie partnerstwo” mówi Freek van der Stek, dyrektor i właściciel van der Stek Transport. 

Van der Stek Transport to rodzinna firma logistyczna, obecna na rynku od 1921 roku, oferująca usługi przewozu kontenerów do i z portów w Rotterdamie, Moerdijk i Antwerpii.

Przejęcie van der Stek Transport zapewnia naszym klientom i nam dodatkowe możliwości w zakresie przewozu kontenerów przybywających lub wyjeżdżających do portów w Rotterdamie, Moerdijk i Antwerpii.