Powrót railway conference in Chengdu

ColliCare China na Międzynarodowej Konferencji Kolejowej

W dniach 6-7 grudnia w Chengdu odbyła się 13. Globalna Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Transportu Kolejowego. W wydarzeniu uczestniczyli nasi koledzy z chińskiego oddziału ColliCare Logistics.

Globalna Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Transportu Kolejowego (The Global International Railway Transportation Industry Conference) to coroczne wydarzenie organizowane przez Land Bridge, największą platformę usługową w zakresie międzynarodowej logistyki kolejowej w transporcie transgranicznym w Chinach.

Dwudniowe wydarzenie obejmowało forum i spotkania networkingowe, w których wzięło udział 1200 profesjonalistów z branży. Jako firma logistyczna, która ceni i angażuje się w inwestycje w rozwiązania w zakresie transportu kolejowego, uczestniczymy w konferencji nieprzerwanie od 2019 roku.

Najważniejszym wydarzeniem konferencji są spotkania biznesowe pomiędzy firmami. W tym roku wzięliśmy udział w dwóch z trzech sesji. Podczas rozmów mieliśmy możliwość zaprezentowania własnych rozwiązań, a także nawiązać nowe znajomości oraz wymienić się doświadczeniami i porozmawiać o potencjalnej współpracy.

Jest to doskonała okazja dla ColliCare do pogłębienia relacji z potencjalnymi klientami, partnerami i liderami branży, przy jednoczesnym śledzeniu trendów branżowych.

Eddie Wang, Managing director, ColliCare China

Poszukujesz rozwiązań w transporcie kolejowym z Chin do Polski i Europy? Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z naszym zespołem, abyśmy mogli przedstawić Ci nasze rozwiązania w transporcie kolejowym z Chin. Obsługujemy ładunki zarówno całokontenerowe, jak również drobnicę oraz zapewniamy obsługę celną.

Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Joanna Chmielińska

Joanna Chmielińska

Sales Representative