Powrót polaris-4

47 kontenerów ze skuterami śnieżnymi

47 kontenerów ze skuterami śnieżnymi razem z ColliCare przebyło drogę z USA do jednego z naszych klientów w Norwegii - firmy Polaris.

Transport obejmował łącznie 564 maszyny!

Transport skuterów śnieżnych dla Polaris był wymagającą operacją logistyczną. Z trudnościami boryka się rynek transportowy na całym świecie, a my musieliśmy przetransportować 47 kontenerów przez Ocean. Wszystkie musiały dotrzeć do celu w tym samym czasie.

W naszym podejściu stawiamy na elastyczność i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia niemal wszystkie skutery śnieżne trafiły do dealerów w Norwegii i Szwecji.

 

“Nadchodzi sezon na skutery śnieżne. Dla nas ważne jest, aby nasze maszyny docierały do naszych klientów zgodnie z uzgodnionym czasem tranzytu. Ze względu na duże wyzwania, przed którymi stoimy na międzynarodowym rynku transportowym, nie jest to łatwe. Cieszymy się, że możemy współpracować z ColliCare, ponieważ dokładają oni wszelkich starań, aby pomóc nam zadowolić naszych klientów. Oczywiście obsługa 47 przychodzących kontenerów w tym samym czasie i organizacja transportu do wszystkich dealerów w Norwegii i Szwecji w tak krótkim czasie to duże wyzwanie.”

 

Truls Tvete
Managing Director at Polaris Sales Europe Sárl
 

Polaris logo

 

polaris-2
polaris-1
polaris-3