Wymiana handlowa z Azją i transport towarów z Chin czy Indii to nie lada wyzwanie. Eksport produktów z Azji do Europy wymaga dostępu do usług terminalowych i zintegrowanych rozwiązań logistycznych: transportu kolejowego, morskiego, drogowego, czy lotniczego.

Łańcuch logistyczny na Dalekim Wschodzie utrudnia oczywiście odległość, strefy czasowe, różnice kulturowe i bariery językowe.

Azja to bardzo istotny dla nas rynek. Dlatego właśnie mamy biura i własnych przedstawicieli w Indiach i Chinach, a także agentów w Pakistanie, Malezji, Tajwanie, Bangladeszu, Kambodży, Indonezji, Singapurze, Tajlandii i Wietnamie.


Nasze usługi logistyczne w Azji

  • transport kolejowy - pociągi towarowe z Chin do Polski, i dalej do krajów nordyckich

  • transport morski i spedycja morska - standardowe usługi dalekomorskie, z wysokim standardem obsługi i przyjaznym dla użytkownika systemem do śledzenia wszystkich przesyłek i zamówień

  • fracht lotniczy - najszybsza metoda dostawy

  • magazynowanie i logistyka - cross docking, etykietowanie, skanowanie, kompletacja i pakowanie, konsolidacja, przechowywanie krótkoterminowe

  • usługi specjalistyczne - kontrola jakości w zakładzie produkcyjnym i zarządzanie dostawcami,

 

Zdajemy sobie sprawę, że lokalna obecność naszych doświadczonych pracowników, którzy znają lokalne rynki i posługują się lokalnymi językami, niesie ogromne korzyści dla naszych klientów na rynkach azjatyckich.

 

 

Manish-2.jpg
Manish Karkun

Manish Karkun:
Managing Director ColliCare India

W ciągu wielu lat naszej działalności w Indiach ColliCare opracował kilka specjalnych usług dla naszych klientów, takich jak kontrola jakości produktów już w fabryce producenta.

Manish Karkun zarządza naszym oddziałem w Indiach. Jego wiedza lokalna może być niezbędna, gdy produkujesz i importujesz produkty z Indii.

IMG_9230.jpg
Eddie Wang
Eddie Wang:
Managing Director ColliCare China

ColliCare operuje w 3 centrach logistycznych w Chinach. Przez 9 lat firma zdobyła doskonałą wiedzę i doświadczenie na chińskim rynku.

Eddie Wang, nasz lider w Chinach, jako popularne usługi wymienia cross docking, przesyłki drobnicowe i etykietowanie towarów.

 

 

Nasze biuro w Gdyni jest do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, jeśli poszukujesz rozwiązania transportu z Chin i Azji.

 
Piotr Kaleńczuk

Piotr Kaleńczuk

General Manager Poland
Joanna Chmielińska

Joanna Chmielińska

Sales Representative