Wierzymy, że naszym obowiązkiem jest dziłanie na rzecz zrównoważonego rozwoju w naszej branży. Że naszym obowiązkiem jest działanie z myślą o przyszłych pokoleniach. Chcemy móc z dumą spoglądać wstecz na nasze osiągnięcia, wiedząc, że zrobiliśmy to, co do nas jako firmy społecznie odpowiedzialnej należało

Naszym celem jest rozwój ColliCare Logistics, aby stać się wiodącym dostawcą konkurencyjnych i zrównoważonych usług dla transportu, logistyki i spedycji. Przy okazji szczególnie ważne są dla nas kwestie etyczne, środowiskowe i społeczne.

Nasze inicjatywy na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju zaowocowały m.in. złotym medalem EcoVadis, zdobytymi certyfikatami ISO, a także innymi wyróżnieniami.

environment-diagram.png

 

Green rail icon

 

Korzystając z naszego rozwiązania kolejowego z Parmy do Norwegii zaoszczędzisz 2,4 tony CO2 podczas każdego transportu! Knut Sollund, CEO

Pracujemy na rzecz bardziej ekologicznych metod transportu

Jednym z naszych głównych działań jest wykorzystywanie bardziej przyjaznych dla środowiska metod transportu, takich jak fracht kolejowy czy fracht morski. Naszym celem jest zawsze oferowanie bardziej ekologicznej metody transportu - dając naszym klientom alternatywę ze względu na: koszt, czas i przyjazność dla środowiska.

Mamy świadomość, że to nie wszystko. Codziennie tawiamy czoła wyzwaniom optymalizacji pakowania i konsolidacji towarów, co przyczynia się do zmniejszenia śladu węglowego.

 

Ponieważ zrównoważony rozwój odgrywa znaczącą rolę w podejmowaniu przez nas decyzji, nasza analiza ryzyka zawsze obejmuje:

 

  • bezpieczeństwo i zagrożenia

  • kwestie ochrony środowiska

  • komunikację z zainteresowanymi grupami

  • etykę i odpowiedzialność społeczną

  • stabilność ekonomiczną

Nasze inicjatywy na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju zaowocowały m.in. złotym medalem EcoVadis, zdobytymi certyfikatami ISO, a także innymi wyróżnieniami.

 

green environment
Drøbaksundet
Rail
green environmenr
Electrical vehicles
green-cover@2x
green environment